JBL Tune 510bt Multi Connect Wireless Kulaklık Pembe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

JBL Tune 510bt Multi Connect Wireless Kulaklık Pembe

Ürün Tipi: Bluetooth Kulaklık

Renk (Üreticiye Göre) Pembe

Üretici Garantisi: 2 Yıl JBL Türkiye Garantilidir

Suya ve Tere Dayanıklılık: Var

ANC: Yok

₺1.666,67

₺1.666,67 Vergi hariç

notifications_active Stoktaki son ürünler
Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Güvenli Teslimat

Ürün Özellikleri

JBL 510BT Multi Connetct kulaklık ile kesintisiz müzik keyfi sizi bekliyor. Üst düzey ses sistemi ve güçlü bağlantı özelliklerine sahip olan ürün her alanda kusursuz dinleme deneyimi sunuyor. İster işte ister yürüyüş sırasında ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. JBL Tune Multi Connect kablosuz kulaklık hafif ve ergonomik tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Her açıdan kullanıcı konforuna özel geliştirilen ürünle oyun, müzik, film ve eğitim aktivitelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. JBL Tune Multi Connect kablosuz kulaklığa dair tüm detaylar sayfamızda sizi bekliyor. Bununla birlikte elektrikli ev aletlerinden Laptop modellerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı Teknosa’da bulabilirsiniz.

Jbl Tune 510BT Multi Connect Kablosuz Kulaklığı Neden Almalıyım?

JBL Tune 510BT Multi Connect Wireless kulaklık ergonomik yapısı ve ses sistemiyle alanının öne çıkan modelleri arasında bulunuyor. Üründe bulunan ped yapısından ve kulaklığın genel tasarımına kadar her detay kullanım konforuna özel olarak geliştiriliyor. Kullanıcıların kulak sağlığına özel olarak sunulan bu detaylar ürünün her alandaki üstün performansını destekliyor. Kesintisiz kullanım imkanıyla kulak konforunu bir arada sunan bir ürün arıyorsanız Tune 510 BT kulaklık doğru adres. Ürünün bağlantı özellikleri satın almak için sebep sunan detaylardan yalnızca biri. Bluetooth 5.0 bağlantı sistemiyle geliştirilen Tune 510BT, iki farklı cihaza bir arada bağlantı seçeneği sunuyor. Ayrıca ilk bağlantıdan sonra cihazların arayüzüne kaydolarak sonraki kullanımda otomatik olarak bağlanabiliyor. Kişisel cihazlarınızla anında kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız Tune 510 BT kulaklığı değerlendirebilirsiniz. Tasarımından ses özelliklerine kadar tüm özellikleriyle kusursuz bir dinleme deneyimi sunan ürün, yaşamınızın her anında size eşlik etmeye aday.

Jbl Tune 510BT Multi Connect Kablosuz Kulaklığı Nasıl Kullanırım?

Jbl Tune 510BT Multi Connect Wireless kulaklık gelişmiş özelliklerinin yanında pratik kullanımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ürünün tasarımı tamamen pratik kullanıma özel olarak geliştiriliyor. Ürünün gövde yapısı kullanım konforunu destekleyen detaylar arasında yer alıyor. Yumuşak yapı sahip gövdeyle kesintisiz kullanımda dahi herhangi bir baş ağrısı problemiyle karşılaşmazsınız. Bununla birlikte Tune 510 BT’nin ped tasarımı da konforlu kullanımı güçlendiriyor. Ürünün ped tasarımı kulak yapısına tam oturacak şekilde dönerli yapıda geliştiriliyor. Bununla birlikte bulunan hava deliği kulaklık ile kulak arasında hava sıkışmasını engelliyor. Ürünü kulak yapınıza göre ayarlayarak kullanım konforunu sağlayabilirsiniz. Kullanım sırasında çeşitli işlemler için kulaklığın üzerinde üç farklı tuş bulunuyor. Ses açma, ses kısma ve şarkı durdurma gibi tuşları hareket halindeyken pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Şarkı durdurma tuşu ayrıca aramaları yönlendirmenize de imkan tanıyor. Bu tuşu kullanarak arama cevaplandırma ve reddetme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Şarj ve bağlantı durumunu aktarmak için üründe bir adet LED ışık göstergesi bulunuyor. Işık durumunu takip ederek JBL Tune 510BT kulaklığın şarj ve bağlantı durumunu öğrenebilirsiniz.

Jbl Tune 510BT Multi Connect Kablosuz Kulaklık Kimlere Hitap Ediyor?

Jbl Tune 51BT Multi Connect Wireless kulaklık siyah tasarımı ve özellikleriyle farklı kullanımlara hitap edebiliyor. Ürünün sahip olduğu ses sistemi oyundan konuşmaya kadar her alanda kullanım için oldukça ideal. Ürünün katlanabilme özelliği seyahat ve tatil sırasında kullanma olanağı sunuyor. Tune 510BT kulaklık katlandığında çantaya sığabilecek kadar minimal boyutlara ulaşabiliyor. Tatil ve seyahat sırasında müziğinizden mahrum kalmamak için ürünü tercih edebilirsiniz. JBL Pure Bass teknolojisiyle geliştirilen ses sistemi ise her alanda üstü seviye dinleme deneyimi sunuyor. Bu teknoloji oyun ve film gibi farklı ses tınılarına sahip olan içerikleri detaylı bir şekilde dinleyebilmek için ideal. Ürünü tercih ederek eğlence aktivitelerinizi üstün seviyede gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünün kablosuz özelliği spor aktivitelerinde kullanmak isteyenler için oldukça ideal. Ürünün konforlu yapısı ve Bluetooth 5.0 destekli uzaktan bağlantı özelliğiyle dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. JBL Tune 510BT Multi Connect kablosuz kulaklık görüntülü görüşmeler yapmak için de birebir. Güçlü mikrofon özelliğine sahip olan ürünü uzaktan çalışma veya eğitim durumlarınız için tercih edebilirsiniz.

Jbl Tune 510BT Multi Connect Kablosuz Kulaklığın Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Jbl Tune 510bt multi connect kablosuz kulaklık siyahın kullanıcıların beğenisini kazanan birçok özelliği bulunuyor. Ürünü tercih ederek her alanda kullanabileceğiniz ve üst seviye ses sistemi sunan bir kulaklığa sahip olabilirsiniz. Ürünün öne çıkan özellikleri arasında tasarım unsuru öne çıkıyor. Tune 510BT kulaklığın katlanabilir yapısı ve dönen kulaklık yapısı kullanım sırasında ekstra konfor sunuyor. Bununla birlikte taşıma durumlarında kolaylık sağlıyor. Ayrıca Tube 510BT kulaklığın ses sistemi de kullanıcıların favori özellikleri arasında yer alıyor. Pure Bass teknolojisiyle geliştirilen ürün bass tınılarının hakim olduğu müzikleri dahi tüm detaylarıyla dinleyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ürünün mikrofon donanımı da iş insanlarının favorisi. Kalabalık ortamda dahi sesinizin net bir şekilde duyurabilecek bir kulaklık için Jbl Tune 510BT Multi Connect kulaklık doğru adres. Şık tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle çarpıcı bir dinleme deneyimi sunan Tune 510BT sizi bekliyor.

1 Öğe

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

 

 

GENEL:

 

 1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
 2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

 

 

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

 

 1. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

 

 

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

 

 1. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

 

 

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

 

 1. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

 

 

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

 

 1. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

 

 

CAYMA HAKKI:

 

 1. ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

 

 

 1. SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

 

 

ŞİRKET

 

Ünvan : Yılmaz GÜRBÜZ - Arena İletişim

Adres: Halil Rıfat Paşa mah yüzer Havuz sokak Perpa Ticareti Merkezi No:1 Kat:8 No:909 Şişli / İst

E-Post: İnfo@724avantaj.com

İrtibat: 905467101749 

 

CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

 

 1. Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.
 2. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.
 3. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

 

 

CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 

 

 1. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)
 2. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

 

İADE KOŞULLARI:

 

 1. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 2. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 
 3. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

 

 

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

 

 1. ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 2. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri,telefon,tablet,bilgisayar (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

 

 

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

 

 1. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

 

 

ÖDEME VE TESLİMAT

 

 

24. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

 

chat Yorumlar (0)