Hakkımızda

724Avantaj.com sıfır (yeni) cep telefonları ve sizin için seçilmiş, belirli elektronik ürünlerin tüketicilerle buluştuğu bir elektronik ticaret sitesidir.

724Avantaj.com, tüketicilerine en kaliteli ve özenli servisi sunabilmek için yalnızca uzmanlığı olan elektronik ürün alanında faaliyet göstermektedir. Bu platform, yeni sıfır cihazların yetkili servis garantisiyle satışa sunulduğu, tüketicinin eski telefonunu da satın alarak değerlendirmesine olanak sağlayan eşsiz bir online platformdur.

Cihazları, kutusunda ve uygun fiyatlarla kullanıcıları ile buluşturan 724Avantaj.com da satılan yeni ürünlerin tümü, markaların yetkili Türkiye distribütör ve teknik servislerinin garantisi altındadır.

Distribütör Garantili Akıllı Telefonlar ve Elektronik Ürünler

Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı resmi distribütör garantisi altındadır. Bu sayede ürünlere ilişkin herhangi bir sorun yaşandığında gerekli desteği sağlayarak müşterilerimizin mağduriyetini önlemekteyiz. Ayrıca sürekli yenilenen stoklarımız ve uygun fiyat politikalarımız sayesinde kullanıcıların beklentilerine cevap verebilmekteyiz.

Web sitemiz üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerin yanı sıra, internetin önde gelen pazar yerlerinde de mağazalarımız bulunmaktadır. Bu platformlarda da aynı kalite ve güvence ile hizmet vererek kullanıcıların farklı alışveriş tercihlerine uyum sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak güvenli ödeme seçenekleri ile iyi bir online alışverişten beklenen tüm ihtiyaçları karşılamaktayız. Satın alınan ürünleri güvenli ve sağlıklı bir şekilde paketleyerek stoktan kargoluyor ve müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

724avantaj.com'un başarısının arkasında, müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürekli kendimizi yenileme çabamız yatmaktadır. Kullanıcılardan gelen geri bildirimleri dikkate alarak hizmetlerimizi sürekli geliştirmeyi amaç ediniyoruz. Ayrıca teknoloji dünyasındaki en son yenilikleri ve trendleri takip ederek ürün portföyümüzü güncel tutmaktayız.

Satış Sonra Destek ve Kolay İade

Müşteri desteği konusunda da titizlikle çalışan ekibimiz, ürün seçimi ve satın alma sürecinde kullanıcılara yardımcı olmakta ve sorularını yanıtlamaktadır. Satış sonrası destek hizmetlerimizle de herhangi bir sorun yaşayan müşterilerimize anında çözüm sunmayı amaçlıyoruz.

Eğer müşterilerimiz satın aldıkları üründen memnun değilse ya da herhangi bir nedenden dolayı ürünü iade etmek istiyorsa ürünün alındığı tarihten itibaren 14 gün içinde ücretsiz kargo ile iade hizmeti sunarak iade işlemlerini kolaylaştırıyoruz. Müşterilerimizin haklarını korumak için tüm iade işlemlerinde şeffaf bir şekilde hareket ediyoruz. 

724Avantaj.com olarak ürün ve hizmet kalitemizi sürekli artırarak sektördeki lider teknoloji ve elektronik ürün mağazalarından biri olmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda kullanıcılarımızın beklentilerini karşılayacak yenilikçi ürünler sunmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimize, en yeni teknolojik ürünleri en uygun fiyatlarla sunarak hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Güvenilir ve hızlı alışveriş deneyimi yaşamak için  Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına, profesyonel ekibimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyetine odaklanarak çalışmaya devam edeceğiz.