HUAWEI Band 8 Akıllı Bileklik Sakura Pembesi
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

HUAWEI Band 8 Akıllı Bileklik Sakura Pembesi

Ürün Tipi: Akıllı Bileklik

Renk (Üreticiye Göre) Pembe

Üretici Garantisi: 2 Yıl Huawei Türkiye Garantilidir

GPS: Hayır

Suya ve Toza Dayanıklılık: Var

Uyku Takibi: Var

Adımsayar: Var

Nabız Sensörü: Var

Sesli Görüşme: Yok

₺1.000,00

₺1.000,00 Vergi hariç

notifications_active Stoktaki son ürünler
Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Güvenli Teslimat

Huawei Band 8 – Sakura Pembesi Özellikleri ve Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Huawei'nin yenilikçi hızlı açılan tasarımı ile kayış değiştirmek oldukça kolaydır. Kayışı çıkarmak için basmanız yeterlidir.

Oluşturacağınız saat yüzlerini kişiselleştirebilir ve fotoğraflarınız arasından seçim yaparak tarzınızı sergileyebilirsiniz.

10.000'den fazla mükemmel saat yüzünden herhangi birini indirmek için dokunabilir ya da her bakışta bağlı kalmak için Always On Display’i ayarlayabilirsiniz.

HUAWEI TruSleep 3.0 sistemi uykunun her saniyesini takip ederken, her gece rahat uyumanız için ihtiyaç duyduğunuz araçları ve ipuçlarını da sağlar.

Smart TruSeen 5.0 teknolojisinde yer alan özellikler sayesinde; otomatik bir şekilde izlenebilen SpO2 seviyesinin düşmesi halinde size anlık olarak bilgilendirme yapar. Bu durum kendinizi daha iyi hissedebilmenize yardımcı olur

Ürün tasarımında bulunan yapay zekâ algoritması gelişmiş özellikler sunar. Böylece dilediğiniz an kalp atış hızınızı takip edebilirsiniz. Normalin dışında bir durum yaşanması halinde size bildirim gönderir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 100 bantlı antrenman modu bulunur. Bant, koşarken ve yürürken bile sizi tanır ve dört ana yüzme vuruşundan herhangi birini otomatik olarak algılar. Aynı zamanda kalp atış hızını yüzdüğünüz anlarda anlık olarak takip edebilmenize yardımcı olur. Hatta TruSport sistem desteğiyle koşu yeteneği indeksi, haftalık antrenman yükü, dinlenme ve VO2Max gibi harika veriler elde edebilirsiniz.

Huawei tarafından geliştirilen TruRelax teknolojisi; sunduğu nefes egzersizi uygulamasının yardımı ile stresinizi kontrol altında tutabilmenize olanak tanır. Etkinlik hatırlatıcıları, gün boyunca sağlıklı ve aktif kalmanız için motive olmanızı sağlamak için Huawei Health uygulamasındaki Health Clovers ile birlikte çalışır.

Kadınlara yönelik sağlık uygulaması; regl dönemlerinin izlenebilmesine imkân vererek daha sonraki dönemler hakkında tahminde bulunabilir.

Haftanın hava durumunu görüntülemek için sağa kaydırabilirsiniz.

Yalnızca 45 dakikada tam kapasite şarj olur. İki gün boyunca kullanım sağlayabilmek için hızlı şarj ile beş dakika doldurulması yeterlidir. Tam şarj ile 14 günlük kullanım sağlar.

Dayanıklılık sunabilmek için üretilen akıllı saat; sekiz sıkı testten geçer. İlgili testler arasında; su direnci testi, düşme testi, yüksek ısı ve nem testi, silindir testi, sıcaklık döngüsü ve şok testi ile sert yük testinin yanı sıra düğme dayanıklılık testi yer alır. 50 m su geçirmezlik, denenmiş ve test edilmiş dayanıklılık sayesinde karşılaşabileceğiniz her türlü zorlu ve engebeli koşulların üstesinden gelecek şekilde üretilmiştir.

Ekran bildirimleri ve mesaj bildirimleri alabilir, hızlı yanıt ve hızlı cevap özellikleri ile aramalarınıza anında cevap verebilir ya da geri dönüş sağlayabilirsiniz.

Donanımında yer alan; gündoğumu ve gün batımı, zamanlayıcı, günlük hava durumu, alarm, telefonumu bul, rahatsız etmeyin modu, ayın evrelerinin yanı sıra doğuşu ve batışı, el feneri, kronometre, müzik kontrolü gibi avantajlı özelliklere sahiptir.

Huawei tarafından tasarlanan ürün modeli; hem iOS hem de Android özellikli akıllı telefonlar ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Fitness ve sağlık hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için Huawei Health uygulamasını indirerek sağlık yolculuğunuza hemen başlayabilirsiniz.

GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var

Uyku Takibi Var

Adımsayar Var

Kalp Ritmi Ölçme Var

Kamera Yok

Titreşim Var

Su Geçirmezlik Var

Uyumlu Marka Universal

Cinsiyet Erkek, Kadın

Sesli Görüşme Yok

Garanti Süresi (Ay) 24 

Huawei
2 Öğeler

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

 

 

GENEL:

 

 1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
 2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

 

 

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

 

 1. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

 

 

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

 

 1. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

 

 

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

 

 1. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

 

 

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

 

 1. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

 

 

CAYMA HAKKI:

 

 1. ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

 

 

 1. SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

 

 

ŞİRKET

 

Ünvan : Yılmaz GÜRBÜZ - Arena İletişim

Adres: Halil Rıfat Paşa mah yüzer Havuz sokak Perpa Ticareti Merkezi No:1 Kat:8 No:909 Şişli / İst

E-Post: İnfo@724avantaj.com

İrtibat: 905467101749 

 

CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

 

 1. Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.
 2. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.
 3. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

 

 

CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 

 

 1. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)
 2. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

 

İADE KOŞULLARI:

 

 1. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 2. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 
 3. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

 

 

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

 

 1. ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 2. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri,telefon,tablet,bilgisayar (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

 

 

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

 

 1. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

 

 

ÖDEME VE TESLİMAT

 

 

24. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

 

chat Yorumlar (0)