Tecno Watch 1 Akıllı Saat Siyah
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Tecno Watch 1 Akıllı Saat Siyah

Ürün Tipi: Akıllı Saat

Renk (Üreticiye Göre) Titanyum

Üretici Garantisi: 2 Yıl Tecno Türkiye Garantilidir

Kasa Çapı: 20 mm ve altı

Suya ve Toza Dayanıklılık: Var

Uyku Takibi: Var

Adımsayar: Var

Nabız Sensörü: Var

Titreşim: Yok

Sesli Görüşme: Var

₺500,00

₺500,00 Vergi hariç

notifications_active Stoktaki son ürünler
Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Güvenli Teslimat

Ürün Açıklaması

Akıllı Sıcaklık Detektörü

Artık saatiniz vücut sıcaklığınızı söyleyebiliyor. Yüksek hassasiyete sahip sıcaklık sensörü ve Yapay Zeka algoritmalarıyla donatılan Watch 1, vücut sıcaklığınızı gerçek zamanlı olarak ölçer ve gösterir. Watch 1, vücut sıcaklığınız 37,5 derecenin üstüne çıktığında anında uyarı gönderir. * Vücut sıcaklığı verileri yalnızca referans amaçlıdır ve tıbbi amaçlar için kullanılmamalıdır.

Daima Açık Sağlık Yönetimi

Watch 1, düşük güç tüketimi ve yüksek hassasiyette kalp atış hızı sensörüyle kalp atış hızı değişiminizi daha rahat bir şekilde takip etmenizi sağlar. Ayrıca yeni geliştirilen sensörü ve algoritmasıyla kan basıncı ve kan oksijen ölçümünü destekler.

Watch 1'i takın ve daima açık sağlık yönetim sistemi ile vücudunuzun durumunu takip edin. Sağlık hepimiz için çok önemli.

* Ölçülen veriler yalnızca referans amaçlıdır ve tıbbi amaçlar için kullanılmamalıdır.

Uyku Takibi

Akıllı uyku izleme algoritması ile donatılan Watch 1, 22:00-08:00 saatleri arasında uyku sürenizi ve durumunuzu otomatik olarak kaydeder. Sağlıklı bir uyku alışkanlığını sürdürmek için kapsamlı veri analizleriyle uykunuza dikkat edin.

* Uyku takibini yapabilmek için uyurken saati takmayı unutmayın.

Anında Bilgi Aktarımı

Arama hatırlatıcı ve mesaj bildirimini cep telefonunuzla senkronize ederek saatinizin farklı sosyal yazılımlardan gelen arama ve mesajları size anında göstermesini sağlayabilir, hiçbir bilgiyi kaçırmazsınız.

Akıllı Hatırlatıcı

Watch 1, çeşitli hatırlatma işlevlerini destekler. Hatırlatıcıların ayarlanmasını arka planda akıllıca yöneten Watch 1, istediğiniz gibi dakik ve ince düşünülmüş bir şekilde hatırlatma yapar.

Spor Modu

Watch 1'in egzersiz veri takibi özelliği ile daha detaylı ve sağlıklı bir şekilde fitness egzersizi yapın. Watch 1'de birden fazla spor modu bulunur. Cep telefonunuzla Bluetooth bağlantısını başarılı bir şekilde yaptıktan sonra Watch 1'i takın ve sporunuzu yapın. Watch 1 mesafe, kalori, kalp atış hızı gibi tüm egzersiz verilerinizi kaydedecek ve telefonunuzla senkronize edecektir. Daha sonra bu verileri cep telefonu uygulamasından inceleyebilir ve analiz edebilirsiniz.

Yürüyüş / Koşma / Doğa Yürüyüşü / Egzersiz / İp Atlama / Badminton

Akıllı Saatiniz Daha Fazlasını Yapabilir

Akıllı saatiniz Watch 1 ile kronometre, hesap makinesi, fotoğraf makinesini uzaktan kontrol ve daha birçok işlevi etkinleştirilebilirsiniz.

Üstün Pil Performansı

Güçlü 200 mAh pil, 8 ila 9 gün boyunca günlük kullanım sağlar. Yeniden şarj etme sıklığı konusunda endişelerinizi azaltır. Şarj için saat kayışını çıkarmaya gerek yoktur; Watch 1, mıknatıslı şarj yöntemini kullanır. Kabloyu saatin arkasındaki şarj noktalarına takmanız yeterlidir, şarj işlemi anında başlar.

Çok Fonksiyonlu Renkli Arayüz

Watch 1 ekranında yukarı/aşağı/sağa/sola kaydırabilir, çoklu yerleşik arabirimleri aracılığıyla farklı işlevlere ulaşabilir ve bunları çalıştırabilirsiniz. Telefon albümünüzde en sevdiğiniz resmi seçin, saat arayüzü arka planını istediğiniz gibi oluşturun ve değiştirin.

Zengin Dahili Dil Seçenekleri

Tam karakter kitaplığı geliştirmesiyle öne çıkan bilgi aktarımı, 50'den fazla dilin görüntülenmesini destekler. Akıllı Watch 1 kullanıcı arayüzü 17 dile kadar destekler. "Ayarlar"a gidin ve ilgili dili seçin.

Akıllı Uygulama Ara Bağlantısı

Özel olarak tasarlanmış TECNO Watch Uygulaması kullanıma hazır! Bağlantıyı başarılı bir şekilde sağladıktan sonra, ilgili tüm verileri cep telefonunuz ve akıllı saatiniz arasında gerçek zamanlı olarak senkronize edin. Artık egzersiz verilerinizi, kondisyon hedefinizi, kalp atış hızı değişimlerinizi ve daha fazla bilgiyi Uygulama üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Uygulama, ayrıca, farklı özelleştirilebilir ayarları da destekler. Hemen keşfedin!

Bluetooth Müzik Kontrolü

Cep telefonunuzla bağlantı kurduktan sonra, akıllı Watch 1 aracılığıyla önceki veya sonraki şarkıyı çalabilir/duraklatabilir/seçebilirsiniz.

Eğlenceli Oyunlar

Saatte dahili olarak yer alan oyunlarla rahatlayın. Dokunma modu veya yerçekimi sensörü modu ile oyun oynayın.

Net Görüş Ekranı

Watch 1, görsel olarak daha fazla keyif almanız ve sorunsuz bir şekilde gezinmeniz için kullanıcı deneyimini optimize etmek üzere 1,3 inç net ekrana sahiptir. Renkler, kelimeler, simgeler ve detaylar net olarak ve orijinal halleriyle gösterilir. Şık kavisleri ve hassas montaj işçiliği, daha iyi kavrama ve daha rahat bir kullanım deneyimi sunar.

IP65 Su Geçirmezlik

Toza, tere, gün içinde dökülen sıvılara ve su sıçramalarına karşı güçlü direnç. Artık spor yaparken veya farklı hava koşullarında akıllı saatinizi takabilirsiniz.

Üstün Kalite, Rahat Kullanım

Watch 1, süper dokulu alüminyum alaşımlı malzemeden üretilen saat yüzeyi ve cilt dostu silikon dokulu kayışıyla üstün kalite ve mükemmel kullanım deneyimini bir arada sunar.

Tecno
2 Öğeler

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI

 

 

GENEL:

 

 1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
 2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
 3. Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
 4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
 5. Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.
 6. Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

 

 

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

 

 1. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

 

 

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

 

 1. Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI’ya ait olacak şekilde SATICI’ya iade etmek zorundadır.

 

 

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

 

 1. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

 

 

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

 

 1. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

 

 

CAYMA HAKKI:

 

 1. ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

 

 

 1. SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

 

 

ŞİRKET

 

Ünvan : Yılmaz GÜRBÜZ - Arena İletişim

Adres: Halil Rıfat Paşa mah yüzer Havuz sokak Perpa Ticareti Merkezi No:1 Kat:8 No:909 Şişli / İst

E-Post: İnfo@724avantaj.com

İrtibat: 905467101749 

 

CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

 

 1. Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz.
 2. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI’ ya aittir.
 3. Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

 

 

CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 

 

 1. 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)
 2. İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

 

 

İADE KOŞULLARI:

 

 1. SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
 2. ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 
 3. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

 

 

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:

 

 1. ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
 2. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri,telefon,tablet,bilgisayar (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.

 

 

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI

 

 1. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

 

 

ÖDEME VE TESLİMAT

 

 

24. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

 

chat Yorumlar (0)